„Savaitë su dviraèiu“
Parayta admin Gegus 06 2008 13:34:34Ale turim tiksliai 50/50. Reiðkia net pusė blogo skaitytojų yra įsitikinę, jog Vilniuje judėti tik dviračiu įmanoma. O gal reiktų paimti ir pabandyti?
Skaityti daugiau...


Iplstos naujienosAle turim tiksliai 50/50. Reiðkia net pusė blogo skaitytojų yra įsitikinę, jog Vilniuje judėti tik dviračiu įmanoma. O gal reiktų paimti ir pabandyti?

Ðiaurės ministrų tarybos biuras arba tiesiog Norden, organizuoja pas mumi sporto savaitę Heja Norden!. Vienas ið jos akcentų - eksperimentas „Savaitė su dviračiu“. Paprasta ðeimynėlė visą savaitę automobilį uþrakins garaþe ir visąlaik vaþinės tik dviračiais. Ir į darbą, ir vaikučius į darþelį veð, ir visur visur visur. Bus įdomus bandymas, ar tikrai tai įmanoma, o gal dar svarbiau - su kokiomis kliūtimis susiduria þmonės, pagrindine transporto priemone pasirinkę dviratį - kokios problemos mieste, koks bendradarbių/klientų poþiūris. Net iðduosiu paslaptį, kad bus organizuojamos lenktynės dviratis vs. automobilis (tik tsss, niekam, nesakykit!).

Visi įspūdþiai, nutikimai ir patyrimai bus apraðomi bloge. Taip pat paskui ðeimynėlę kartais vaþinėsis ir operatorius, tad kasdien sulauksime ir po įdomų video. Þodþiu, tikrai nerealus projektukas!

Veiksmas prasideda jau ryt, geguþės 7d, o blogas pasiekiamas adresu www.hejanorden.lt

eziukasvilniuje.blogas.lt